شاتله انگلیس انگلیس برگزاری استقلال وزیر اول اسکاتلند

شاتله: انگلیس انگلیس برگزاری استقلال وزیر اول اسکاتلند بین الملل اسکاتلند استقلال

گت بلاگز بیشتر بدانیم درآمد باورنکردنی اپل از اپ استور!

شاید جالب باشد که میزان درآمد باورنکردنی اپل از اپ استور را بدانید, بعد با ما همراه شوید.

درآمد باورنکردنی اپل از اپ استور!

شاید جالب باشد که میزان درآمد باورنکردنی اپل از اپ استور را بدانید, بعد با ما همراه شوید.

میزان درآمد اپل از اپ استور چقدر است؟

بی شک اپل در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین ماشین های پول سازی در دنیا تبدیل شده است هست. هر محصولی که لوگوی این شرکت بر روی آن حک شده است باشد به یکی از موفق ترین محصولات تبدیل می شود.

یکی از در آمد زا ترین دارایی های اپلف بدون شک فروشگاه اپلیکیشن اپ استور است که حتی استیو جابز هم در مورد موفقیت و کار آمدی آن شک داشت. ولی بر اساس آمار این فروشگاه اینترنتی بیشترین در آمد زایی را جهت اپل در سال ۲۰۱۷ داشته است.

بر اساس آمار ارائه شده است در آمد اپل از اپ استور در نیمه اول سال ۲۰۱۷ میلادی در حدود ۴٫۹ میلیارد دلار بوده هست. ۱۰ سال پیش در آمد خالص کل این شرکت در حدود ۳٫۵ میلیارد دلار بوده هست. این آمار نشان می دهد در امسال میلادی در آمد اپل تنها از فروشگاه اپ استور ۴۰ درصد زیاد از در آمد خالص این شرکت در سال ۲۰۰۷ میلادی بوده است.

بر اساس اخبار انتشار یافته اپ استور در سال ۲۰۱۶ میلادی بیشترین رشد را داشته است و در حال حاضر نیز این رشد به روند صعودی خود ادامه می دهد. در سال ۲۰۱۳ میلادی اپ استور تنها ۱ درصد از در آمد شرکت اپل را به خود تخصیص داده شده است می داد این در حالی است که در سال ۲۰۱۶ میلادی این میزان به ۳٫۴ درصد زیاد کردن یافت.

اما در آمد زایی اپ استور تنها جهت اپل نبوده است بلکه تمامی توسعه دهندگان اپلیکیشن های تحت سیستم عامل iOS نیز که محصولات خود را در این فروشگاه به بازدیدکنندگان ارائه می دهند نیز توانسته اند مجموع در آمدی در حدود ۲۰ میلیارد دلار از طریق این فروشگاه اپلیکیشن داشته باشند.

بررسی ها نشان داده اند که در سال ۲۰۱۷ این روند زیاد کردن در آمد اپل از اپ استور نیز ادامه داشته هست. میزان خرید بازدیدکنندگان از این فروشگاه در حدود ۲۴۰ میلیون دلار تخمین شده است هست. این زیاد کردن خرید به عقیده کارشناسان به علت ارائه محصول تازه اپل بعد از تعطیلات کریسمس بیان شده است است.

شاید این در آمد زایی یکی از دلایلی است که اپل میل به زیادی جهت نگه داشتن اپ استور را به عنوان یک دارایی جهت خود را دارد. گفته می شود بعد از ارائه نسخه ۱۱ سیستم عامل iOS اپل طراحی تازه جهت اپ استور در نظر گرفته است و قرار است اپلیکیشن های با ارزش تری را از طریق آن به بازدیدکنندگان خود ارائه دهد.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: click.ir

درآمد باورنکردنی اپل از اپ استور!

واژه های کلیدی: میلادی | اپ استور | فروشگاه | اپلیکیشن | درآمد اپل | سرگرمی | چه خبر از کجا ؟ | بیشتر بدانیم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog