شاتله انگلیس انگلیس برگزاری استقلال وزیر اول اسکاتلند

شاتله: انگلیس انگلیس برگزاری استقلال وزیر اول اسکاتلند بین الملل اسکاتلند استقلال

گت بلاگز انتخابات یکی از برنامه‌های ۱۰۰ روزه من فعال کردن طرح کارورزی جهت جوانان است

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: یکی از برنامه‌های ۱۰۰ روزه من فعال کردن طرح کارورزی جهت جوانان است تا ایجاد اشتغال کنیم و بازار فروش جهت

یکی از برنامه‌های ۱۰۰ روزه من فعال کردن طرح کارورزی جهت جوانان است

به گزارش خبرنگار گروه انتخابات گروه تحریریه سایت جوان، حجت الاسلام حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفت و گوی خاص خبری گفت: کشور ما نیازمند به مدیریت نیرومند جهت خروج از شرایطی است که در طول سال های گذشته جهت کشور ایجاد شده است است.

عبارات مهم : اشتغال
وی افزود: فردی باید این مدیریت را به دست بگیرد که دنیا و دیپلماسی را بشناسد و بتواند متخصصان و کارآفرینان را جذب کند و بتواند با تمام جناح ها و گروه ها کار کند.

روحانی تصریح کرد: برنامه های ۴ ساله من در این چهار سال گام اول را برداشته است و با کمک مردم در چهارسال بعدی ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: بعضی فکر می کنند مسئله اشتغال با دادن پول و با اعلام اینکه چقدر شغل درست می کنند، حل می شود، مردم باید احساس آرامش و امنیت کنند و به آینده امید داشته باشند.

روحانی گفت: اینکه بگوییم چقدر پول تقسیم می کنیم بین مردم درست نیست و پمپاژ پول در سال های گذشته تجربه خود را نشان داده هست. کشور ما در ۷ سال اخیر بدون اشتغال بوده است و با بیکاری مزمن روبرو شده است بود که باید شرایط را جهت ایجاد شغل فراهم کرد. در سال گذشته ۱۰۰ هزار شغل در بخش فناوری اطلاعات به وجود آوردیم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: برنامه کاروزی از بهمن سال گذشته شروع شده است است و در چند استان اجرایی شده است هست، طرح کاروزی و آیین نامه های آن به تصویب رسیده است.

وی افزود: یکی از برنامه های ۱۰۰ روزه من فعال کردن طرح کارورزی جهت جوانان است تا ایجاد اشتغال کنیم و بازار فروش جهت تولیدمان درست کنیم که این کار از طریق توسعه صادرات خواهد بود.

این خبر در حال تکمیل است….

واژه های کلیدی: اشتغال | برنامه | جوانان | انتخابات | حسن روحانی | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار انتخابات 96 | روحانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog